Garancia

Kvalitnej stavby

Prezentačné video

Kvalitné bývanie

Bývajte už dnes v modernej nízkoenergetickej novostavbe 4-izbového rodinného domu s výbornou dispozíciou. Pri stavbe tohto domu bol kladený veľký dôraz na kvalitu a trvácnosť.

Energetický certifikát A1

Garancia nadštandardnej stavby

3 km od rozostavaného OBCHVATU

Minimálne náklady

A1 energetický certifikát tohto domu vám zaručuje minimálne náklady na bývanie. Dom má výborné tepelnoizolačné vlastnosti, vlastné tepelné čerpadlo a rekuperáciu. Rovnako sú v celom dome použité kvalitné a usporné LED svietidlá a samostatné podlahové vykurovanie v každej miestnosti.

LED svietidlá

Predpokladané náklady 80 €

Samostatné vykurovanie každej izby

Poloha

Dom sa nachádzka v tichej novorozostavanej oblasti na začiatku obce Štvrtok na Ostrove (len 10km od Bratislavy). Obrovskou výhodou tejto oblasti je pripravovaný výjazd na obchvat Bratislavy (3km od tohto domu). Spojte pokojné bývanie v rodinnom dome s výhodami Bratislavy. Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť akou je zdravotné stredisko, škôlku, zakládnú školu, potraviny, poštu, pumpu či detské ihriská.

Tichá oblasť

Obchvat 3 km

Bratislava 10 km

Otvoriť mapu

Exteriér

Dostatočne veľký pozemok o rozlohe 615m2 pre celú vašú rodinu. Pozemok je rovinatý a slnečný. Na celej ploche tohto pozemku je vysadený kvalitný trávnatý koberec, ktorý lemuje záhon tují po dvoch stranách pozemku v celej dĺžke. Pozemok má vlastnú studňu s automatickým čerpadlom. Na dvore tohto domu sa nachádzka vydláždené parkovisko s prístreškom a automatickou bránou.

Zobraziť fotogalériu

Interiér a vybavenie

V celom dome sú použité materiály vyššieho štandardu s dizajnovým nábytkom.
Každá izba je samostatne vykurovaná podlahovým kurením nad ktorou je kvalitná nemecká plávajúca podlaha. Nemeckú kvalitu nájdete aj na interiérových zárubňách a dverách. V dome je predpríprava na zavedenie internetu. V izbách sa nachádzajú vstavané skrine typu rolldor.

Kuchyňa obsahuje drevenú linku na mieru s led podsvietením, umývačku riadku, chladničku, indukčnú varnú dosku, elektrickú rúru a digestor.

Obývacia časť s plnohodnotným vybavením od koženej sedačky až po full HD televízor LG. V tejto otvorenej časti sa nachádza aj jedálenský stôl.

Zobraziť fotogalériu

Masívna stavba

Kvalitný dom nie je len názov.
Pri stavbe tohto domu sme použili moderné stavebné postupy a technológie (monolytický polymérbetónový skelet). Stavba je založená na penovom skle s odvetraním, čo zabezpečuje dobrú stabilitu a izoláciu proti zemnému vlhku. Vďaka takémuto postupu vieme zabezpečiť maximálnu presnosť, kompaktnosť a trvácnosť stavby. Monolytický polymérbetón má vysokú kumulačnú schopnosť, čo je základný predpoklad pre nízkoenergetické domy.

Cena kompletne zariadeného domu so záhradou

179 900 € (predané)

Garancia najnižšej ceny.
NIE SME realitná kancelária ale priamo realizátor stavby.

Konečná suma vrátane všetkých administračných poplatkov.
Táto uvádzacia cena platí do konca Mája.

Obhliadky a otázky

Email:

info@doma1.sk


Telefón:

0940 789 605