Garancia

Kvalitnej stavby

Prezentačné video

Kvalitné bývanie

Bývajte už dnes v modernej nízkoenergetickej novostavbe 4-izbového rodinného domu s výbornou dispozíciou. Pri stavbe tohto domu bol kladený veľký dôraz na kvalitu a trvácnosť.

Energetický certifikát A1

Garancia nadštandardnej stavby

3 km od rozostavaného OBCHVATU

Minimálne náklady

A1 energetický certifikát tohto domu vám zaručuje minimálne náklady na bývanie. Dom má výborné tepelnoizolačné vlastnosti, vlastné tepelné čerpadlo a rekuperáciu. V celom dome je samostatné podlahové vykurovanie v každej miestnosti.

LED svietidlá

Predpokladané náklady 80 €

Samostatné vykurovanie každej izby

Poloha

Dom sa nachádzka v tichej novorozostavanej oblasti na začiatku obce Štvrtok na Ostrove (len 10km od Bratislavy). Obrovskou výhodou tejto oblasti je pripravovaný výjazd na obchvat Bratislavy (3km od tohto domu). Spojte pokojné bývanie v rodinnom dome s výhodami Bratislavy. Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť akou je zdravotné stredisko, škôlku, zakládnú školu, potraviny, poštu, pumpu či detské ihriská.

Tichá oblasť

Obchvat 3 km

Bratislava 10 km

Otvoriť mapu

Exteriér

Dostatočne veľký pozemok o rozlohe 615m2 pre celú vašú rodinu. Pozemok je rovinatý a slnečný, ktorý lemuje záhon tují v celej dĺžke. Pozemok má vlastnú studňu s automatickým čerpadlom. Na dvore tohto domu sa nachádzka vydláždené parkovisko a terasa so vstupom do domu.

Interiér a vybavenie

Každá izba je samostatne vykurovaná podlahovým kurením nad ktorou je kvalitná nemecká plávajúca podlaha. Nemeckú kvalitu nájdete aj na interiérových zárubňách a dverách. V dome je predpríprava na zavedenie internetu.

V dome sa nachádzajú už aj dve plne zariadené kúpeľne. Obývacia časť je vybavená elektrickými zalúžiami.

Masívna stavba

Kvalitný dom nie je len názov.
Pri stavbe tohto domu sme použili moderné stavebné postupy a technológie (monolytický polymérbetónový skelet). Stavba je založená na penovom skle s odvetraním, čo zabezpečuje dobrú stabilitu a izoláciu proti zemnému vlhku. Vďaka takémuto postupu vieme zabezpečiť maximálnu presnosť, kompaktnosť a trvácnosť stavby. Monolytický polymérbetón má vysokú kumulačnú schopnosť, čo je základný predpoklad pre nízkoenergetické domy.

Cena tohto domu

169 890 € (predané)

Garancia najnižšej ceny.
NIE SME realitná kancelária ale priamo realizátor stavby.

Konečná suma vrátane všetkých administračných poplatkov.
Táto uvádzacia cena platí do konca Mája.

Obhliadky a otázky

Email:

info@doma1.sk


Telefón:

0940 789 605